21November2017

Radioeja.Com

Aktuelle Seite: Home
Turqia dhuron transportues ushtarak për Armatën e Maqedonisë

Turqia dhuron transportues ushtarak për Armatën e Maqedonisë

        Republika e Turqisë do të pajisë...

Therje me thika në Prizren, sikur nëpër filma

Therje me thika në Prizren, sikur nëpër filma

      Në një lagje të Prizrenit raportohet...

E dhimbshme: Krasniqi lëshon rastin historik

E dhimbshme: Krasniqi lëshon rastin historik

        Boksieri shqiptarë, Haxhi...

Vriten tre persona në Prizren (Foto me përmbajtje të rëndë)

Vriten tre persona në Prizren (Foto me përmbajtje të rëndë)

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sot pasdite...

Shaqiri nuk rrezikon, titullar ndaj Atalantas

Shaqiri nuk rrezikon, titullar ndaj Atalantas

Xherdan Shaqiri sërish pritet të jetë në...

 • Turqia dhuron transportues ushtarak për Armatën e Maqedonisë

  Turqia dhuron transportues ushtarak për Armatën e Maqedonisë

 • Therje me thika në Prizren, sikur nëpër filma

  Therje me thika në Prizren, sikur nëpër filma

 • E dhimbshme: Krasniqi lëshon rastin historik

  E dhimbshme: Krasniqi lëshon rastin historik

 • Vriten tre persona në Prizren (Foto me përmbajtje të rëndë)

  Vriten tre persona në Prizren (Foto me përmbajtje të rëndë)

 • Shaqiri nuk rrezikon, titullar ndaj Atalantas

  Shaqiri nuk rrezikon, titullar ndaj Atalantas


       

Foto Te Quditshme

Fehler
 • Cannot retrive forecast data in module "mod_sp_weather".

Qendra e Shkarkimeve


Winamp     


Firefox Shqip
 
Google Chrome
  
 
Team Viewer
  
Shoutcast

 Internet Explorer     
  
 Live Messenger  
  

Microsoft Security
  

 Shkarko Me Shume ...

     

     

      

Shoutbox

Moti

Voto Hitin E Javes

Voto Hitin E Javes

Meda - Edhe Nje Her 2013 - 33.1%
Genta Ismajli - E Kam Provuar - 25.7%
Ermal Fejzullahu - Digje sonte - 10%
Silva Gunbardhi - Tka lali shpirt - 16.3%
Sinan Vllasaliu - Tatuazh - 15%

Total votes: 729

Barsoleta - user5

Previous Next
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
Futbolli nuk është për ne Disa shokë mblidhen bashkë për të shikuar një ndeshje futbolli dhe merren vesh që të pinë nga një... Lexo Me Shume...
Në ligjërata E ndal polici një shofer të dehur pas mesnate.- Ku jeni nisur në këtë kohë?- Po shkoj në... Lexo Me Shume...
‘Rikverc’ Vozit biondja prapa duke hipur përpjetë. E ndal polici dhe e pyet: - Zonjushë, pse po vozisni... Lexo Me Shume...
Biondja dhe kamionxhiu Bie borë, një kamion është i ndalur në semafor, një bionde i afrohet te dritarja. - Përshëndetje,... Lexo Me Shume...
...dhe nën 3 Shkon burri në kurbet për të punuar. Pas disa muajsh merr një letër nga miku i tij i ngushtë, në... Lexo Me Shume...
Kujt i ngjan djali Gruan shtatzënë e lë burri në spital dhe të nesërmen e thirr në telefon. - Zemër, a e linde? -... Lexo Me Shume...
Biondja dhe lypësi Një shoqe i thotë shoqes së saj bionde:- E gjitha lagja po flet se mbrëmë ke pasur marrëdhënie me... Lexo Me Shume...
Gjyshja e sëmurë Arsimtarja: Përsëri nuk erdhe në shkollë dje!Nxënësi: Arsimtare, e kam pasur gjyshen e... Lexo Me Shume...
Ulje çmimi? Pyet arsimtarja nxënësin: - Ku e ke marrë atë orë të shtrenjtë? - E kam marrë me ulje. - Çfarë... Lexo Me Shume...
Shefi dhe punëtori E pyet drejtori i një firme mobiliesh një punëtor: - Sa mobilie i bën në ditë? - Dy - përgjigjet... Lexo Me Shume...
Facebook Sapo gjyshi u mësua të hapë llogari në Facebook, ‘engjëlli i vdekjes’ ia bëri ‘like’. Lexo Me Shume...
Nëna ime Biondes i vdes nëna dhe nuk mund t’i ndalë lotët. Miqtë e saj përpiqen ta qetësojnë, por pa... Lexo Me Shume...
Kë e do më shumë Babai: Cilin e do më shumë, mua apo nënën? Djali: Të dyve! Babai: Të themi kështu: Unë shkoj në... Lexo Me Shume...
Nëna Biondes i vdes nëna dhe nuk mund t’i ndalë lotët. Miqtë e saj përpiqen ta qetësojnë, por pa... Lexo Me Shume...
Koprraci  Nuk mund të qëndroj e fejuar me një koprrac të tillë si ti. Ja ku e ke unazën!- E ku është kutia? Lexo Me Shume...
Ankesa Ankohet fqinja:- Burri yt më ka ofenduar rëndë mbrëmë!- E pse, çfarë të tha?- Më tha se jam si... Lexo Me Shume...
Tipike femërore I dashuri i dërgon sms partneres së tij: “Zemër, isha me Fjollën duke pritur rend në bankë dhe... Lexo Me Shume...
Tema Nëna e nevrikosur fillon t’i bërtasë fëmijës: - Ke marrë ‘1’ në gjuhë dhe letërsi. Kjo është e... Lexo Me Shume...
Te stomatologu Një bionde ka dhimbje të madhe të dhëmbit dhe me vrap shkon te stomatologu. Paraqitet te... Lexo Me Shume...
Dënimi Mbrëmë, nuk kishte asnjë minutë që hyra në furrë të blej bukë, kur e shoh një polic duke e... Lexo Me Shume...
Burri Aeroplanit përplot pasagjerë duke fluturuar i prishen motorët dhe ngadalë fillon të bie poshtë.... Lexo Me Shume...
Pesimisti, optimisti dhe realisti Pesimisti sheh vetëm terr në tunel. Optimisti e sheh dritën në fund të tunelit. Realisti e sheh... Lexo Me Shume...
Dituria nuk ka fund Një student i pasur hyn në provim të historisë në fakultet. Profesori e pyet: - Ku është hedhur... Lexo Me Shume...
Kurbeti Një burrë që punon disa vite vet në kurbet, mërzitet dhe shkon në një klub striptizi. Vjen një... Lexo Me Shume...
Burgu Një gangster i thotë avokatit të tij:- Dëgjo, nëse arrin ta bësh që të shkoj një vit në burg, e... Lexo Me Shume...
I pasuri dhe i varfri Një i pasur duke udhëtuar me automjetin e tij të shtrenjtë, sheh një njeri dukë ngrënë kullosë.-... Lexo Me Shume...
Telefonata e gabuar Bie telefoni, djali e kap.- Alo?- Si je bir, çfarë po bën?- Asgjë, po shikoj TV.- E nëna?- Është... Lexo Me Shume...
Droga Tre të burgosur në një qeli. I pari ka konsumuar kokainë, i dyti ‘speed’, i treti marihuanë.I... Lexo Me Shume...
Si erdhëm në jetë I pyesin fëmijët nëse e dinë se si kanë ardhur në këtë botë.Gjermani: Mua më ka sjellë tezja nga... Lexo Me Shume...
Bëhu i fortë Pas 15 vitesh, një i burgosur ik nga burgu dhe hyn në një shtëpi për të kërkuar para dhe gjen një... Lexo Me Shume...
Dhurata Vdesin një amerikan, një gjerman e një shqiptar dhe dalin përpara engjëjve.  E pyesin... Lexo Me Shume...
Befasia Tri shoqe – njëra e fejuar, tjetra dashnore, tjetra e martuar – bien dakord që t’u përgatisin... Lexo Me Shume...
Shpenzimet Shpenzimet jetësore në ditët e sotme janë rritur aq shumë, saqë burri mund të ketë dashnore vetëm... Lexo Me Shume...
Dera Pse biondja kur hyn në banjë të bëjë dush e largon derën?Që askush të mos shikojë për vrimën e... Lexo Me Shume...
Dhomt Shkojin ni qift pleq en restoran edhe plaki porosit biftek e plaka sup. Mas ja i gjys ore edhe ni... Lexo Me Shume...
Martesa me spec Gruaja zgjohet nga gjumi ne ora 2 te nates ve re se burri i saj nuk ishte ne shtrat.Filloj ta... Lexo Me Shume...
“Body Milk” Pse biondja pasi bën banjë nuk përdor ‘qumësht’ për trupin?Sepse ka dëgjuar se në qumësht është... Lexo Me Shume...
Martesa Burri është duke shikuar televizor dhe bërtet:- Thuaj ‘JOOO’, çfarë po bën, budalla...Gruaja e... Lexo Me Shume...
Një grua e qëllon të shoqin me tigan. Burri: Çka pate oj gru ?Gruaja: E gjeta një letër në xhepin tënd me emrin Maria!Burri: Mora pjesë... Lexo Me Shume...
Ushqimi i detit E pyesin drenicakun se çfarë ushqimi preferon ?Ushqimin e detit - thotë ai.Çka më shumë prej... Lexo Me Shume...
Partitë E kapin kanibalët një shqiptar të Kosovës dhe e fusin në një kazan ta ziejnë.E pyesin nëse ka... Lexo Me Shume...
Prezervativët Hyn një i ri në dyqan dhe i thotë shitëses biondinë:- Tre prezervativë, ju lutem.Biondina ia... Lexo Me Shume...
Si të fillosh një zënkë me gruan - A je e disponuar për një ‘xhiro’? – thotë burri.- Nuk mundem, jam e lodhur dhe më dhemb koka –... Lexo Me Shume...
Televizor me ngjyra Hyn polici në një dyqan dhe pyet shitësin:- A keni televizor me ngjyra?- Po, kemi – përgjigjet... Lexo Me Shume...
Biseda në telefon me të dashurën bionde Djali: Zemër, çfarë ke të veshur?Biondja: Kam të brendshme rozë.Djali: Më jep pakëz... Lexo Me Shume...
Nuk funksionon Vjen burri në shtëpi dhe mbi frigorifer gjen një letër në të cilën shkruan:- Kjo më nuk... Lexo Me Shume...
Gratë informatike Në aspektin informatik, gratë ndahen në:MP3 gratë – të gjithë duan t’i ‘shkarkojnë’.INTERNET... Lexo Me Shume...
Receta për fotografinë në Facebook - një banjë e bukur- 4 kg pudër- 2 kg maskara- 1 kg karmin (buzëkuq)- 4 çorapë brenda në... Lexo Me Shume...
Kur qesh biondja Si ta bësh bionden që të qeshë të dielën?Tregoja një barsoletë ditën e premte. Lexo Me Shume...
Dashuria e eskimezit Shkon eskimezi te psikiatri për t’u ankuar:- Gruaja bën dashuri me mua vetëm tri herë gjatë... Lexo Me Shume...
Kur ta do, ta do Burri fiton lotarinë dhe me vrap arrin në shtëpi për t’ia kumtuar lajmin gruas:- Grua, kam fituar... Lexo Me Shume...
Kërkimi Cili është dallimi në mes të kafenesë dhe klitorisit?Meshkujt gjithmonë e gjejnë një kafene… Lexo Me Shume...
Afati tjetër Një studente bionde takon një shoqe të saj në korridor, e cila duket mjaft e shqetësuar.- Çfarë... Lexo Me Shume...
Urgjenca Një djalë hyn në barnatore duke u ngutur:- Ju lutem, më duhet ta kaloj radhën, e dashura ime... Lexo Me Shume...
Tradhtia Një burrë i martuar ka një lidhje jashtëmartesore. Një ditë pasi kryejnë marrëdhënie, e zë gjumi... Lexo Me Shume...

user7-videohumor

fotohumor